Зміст
GooJuicy
Автор: туристичний редактор goojuicy.com
Де зберігати смартфон, засмагаючи на пляжі, як доглядати за планшетом біля басейну і що робити з ноутбуком, щоб не пошкодити його під час подорожі?
Не допускайте перегріву пристрою
За високої температури перегріваються не тільки наші тіла. Незалежно від того, який у вас апарат: iPhone, Samsung або “китаєць”, необхідно стежити за тим, щоб телефон залишався в прохолоді, навіть, коли ви перебуваєте на сонці.
Мобільний телефон багато в чому схожий на людське тіло, кажуть експерти. Внутрішні компоненти під час роботи нагріваються і виділяють тепло, а коли настає перегрів, “мізки” дають команду і відключають ті чи інші процеси, щоб швидше охолонути. Наприклад, коли телефон перегрівається, додатки працюють повільніше.
Коли ви не користуєтеся своїм гаджетом, зберігайте його в тіні – під парасолькою та в пляжній сумці. Якщо ж пристрій може знадобитися щосекунди, тримайте його лицьовою стороною донизу і стежте за тим, щоб він не залишався безпосередньо на сонці. Ще одна порада – тимчасово вимкнути непотрібні додатки та функції, які ви не використовуєте, наприклад Wi-Fi і GPS, оскільки вони витрачають непотрібну енергію і при цьому нагрівають апарат.
Уникайте потрапляння води
Немає нічого гіршого, ніж виявити в кишені шорт свій телефон після пірнання в басейн. Попадання води, найімовірніше, серйозно зашкодить гаджету, а більшість моделей попереднього покоління і зовсім можуть не пережити цього моменту.
Ба більше, територія навколо басейнів часто буває вкрита шаром води, і, якщо телефон перебуває на дні пляжної сумки, він може промокнути швидше, ніж ви це виявите.
Дуже простий спосіб убезпечити електронні пристрої – покласти їх у герметичну пластикову “косметичку”, крім того, в Інтернеті продаються спеціальні водонепроникні чохли для телефонів, які допоможуть зберегти гаджет сухим під час плавання або занять водними видами спорту.
Тільки ось вам порада: обов’язково перевірте перед поїздкою, чи насправді вони не пропускають воду, чи це лише рекламні обіцянки китайської фабрики.
Проведіть тест, наскільки водонепроникний ваш телефон
Ми всі приблизно розуміємо, що наші пристрої водонепроникні, але, коли справа доходить до першого тестування у відпустці, починають долати сумніви.
Дякуючи сучасним технологіям, пристрої можуть витримати короткочасне перебування у воді, але це зовсім не означає, що вони повинні нескінченно “веселитися” у воді разом з вами. Наприклад, на відміну від деяких пізніших моделей, Apple Watch першого покоління розраховані на занурення у воду максимум на 30 хвилин. Погодьтеся, краще не ризикувати, а зняти годинник, якщо ви плануєте весь день провести в басейні. Ну і за можливості оновіть свій розумний годинник перед поїздкою, якщо необхідно постійно тримати його увімкненим.
Схожа історія і з навушниками. Якщо хочеться послухати музику в басейні, пам’ятайте, що ваші AirPods можуть витримати лише невелику кількість вологи. Тож, якщо ви забудете вийняти їх перед купанням, 99%, що попрощаєтеся з ними назавжди.
Порада: щоб уникнути неприємних сюрпризів, залиште все, без чого можна обійтися, у номері готелю, а ще краще – у сейфі.
Не ризикуйте і зберігайте гаджети в безпечному місці
На жаль, речі, особливо дорогі, часто губляться саме під час відпустки. А ще їх можуть просто вкрасти.
Щоб не зіпсувати собі настрій, потрібно постаратися завжди зберігати їх у безпечному місці.
Знову ж таки, найпростіший спосіб – залишити цінні речі у своїй кімнаті, особливо, якщо там є сейф. Це не тільки допоможе знайти душевний спокій, а й дасть змогу не думати про телефон щохвилини, проводячи час у басейні або на морі.
Більш просунуті знають, що і для пристроїв на Андроїді, і для айфонів існують додатки, які постійно відстежують місце розташування телефону і навіть вміють віддалено блокувати його.
Застрахуйте мобільну техніку перед поїздкою
Відпустка для того й створена, щоб мати змогу по-справжньому розслабитися, але впустити телефон з балкона – це один із найшвидших способів повернутися до реальності. На щастя, сьогодні можна застрахувати свою техніку за невелику частину її вартості і забезпечити собі душевний спокій. Якщо наявна страховка не покриває ризики, пов’язані з псуванням або втратою ваших пристроїв під час перебування за кордоном, варто придбати додатковий страховий поліс для гаджетів. Це точно обійдеться дешевше, ніж купувати новий Samsung Galaxy або iPhone.